Jak to działa?

Jeżeli w skutek kolizji drogowej Państwa pojazd został uszkodzony z winy sprawcy a dalsze korzystanie z niego zagraża bezpieczeństwu osób w nim jadących i innym użytkownikom ruchu poprzez braki w oświetleniu pojazdu, krawędzie ostre nadwozia będące następstwem kolizji czy uszkodzenia szyb, zniszczenie lusterek lub po prostu pojazdnie jest już „ jezdny” są Państwo w pełni uprawnieni do skorzystania z usługi wynajmu auta zastępczego na czas naprawy. Płatnikiem za taką usługę staje się ubezpieczyciel, z którego polisy wypłacane jest odszkodowanie. Usługa wynajmu auta zastępczego w L-rent.pl jest całkowicie bezpłatna, a umowa cesji wierzytelności umożliwia wynajem pojazdu bez żadnych opłat czy kosztów !!

Wystarczy zgłosić szkodę u ubezpieczyciela sprawcy kolizji ( lub w Towarzystwie ubezpieczeniowym w którym wykupione jest ubezpieczenie OC na państwa pojazd korzystając z BLS ) ,

po nadaniu numeru szkody i ustaleniu miejsca oględzin pojazdu zamówić samochód zastępczy we wskazane przez Państwa miejsce. Usługa podstawienia jak i odbioru pojazdu jest bezpłatna.

Informacje jak skorzystać z bezpłatnego auta zastępczego w zakładce warunki współpracy.