Referencje

  

Skorzystaliśmy z usługi wynajmu pojazdu zastępczego przystosowanego do nauki jazdy. Pojazdy nowe czyste z instalacją LPG. Usługa bezgotówkowa. Auto postawione i odebrane punktualnie przez przedstawiciela firmy zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami . Zapewniają kompleksową obsługę prawną przy likwidacji szkód komunikacyjnych. Bardzo miła obsługa. Gdyby wszystkie firmy tak funkcjonowały, prowadzenie biznesu było by dużo prostsze. Polecam wszystkim! Na 100 % będziesz zadowolony!!!

  

Witam....Korzystaliśmy kiklakrotnie z usług firmy L-rent.pl wypożyczającej samochody zastępcze do nauki jazdy na czas naprawy z OC sprawcy.Firma rzetelna ,solidna. Kierownictwo firmy służy doradą i pomocą . Samochody nowe ,czyste wspaniale przygotowane pod względem technicznym dla obsługi instruktora. Obsługa bezgotówkowa . Samochody podstawiane i odbierane przez właściciela . Firma zapewnia kompleksową obsługę prawną przy likwidacji szkód komunikacyjnych. Jednym słowem firma godna polecenia . Auto Szkoła ,,DUET,, Bochnia woj .małopolskie.

  

Z usług firmy skorzystaliśmy w ramach wynajmu pojazdu zastępczego przystosowanego do nauki jazdy i  nie zawiedliśmy się już od momentu nawiązania współpracy.  Zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Dużym atutem jest fakt iż samochody posiadają instalację LPG. Nie było problemu z awaryjnością pojazdów. Auta w doskonałym stanie technicznym w pełni wyposażone, zawsze czyste i zadbane.  Usługa bezgotówkowa bez zbędnych formalności. Samochód postawiony i odebrany przez przedstawiciela firmy. Zapewniają kompleksową obsługę prawną przy likwidacji szkód co jest bardzo korzystne przy spornych sytuacjach z ubezpieczycielem.

Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania i  jesteśmy przekonani, że również w przyszłości będziemy mogli liczyć na taką samą wysoką jakość usług. Mając na względzie naszą dotychczasową współpracę rekomendujemy L-rent jako partnera godnego zaufania.

  

Pragniemy udzielić referencji firmie L-rent.pl za profesjonalne podejście i dobrze wykonaną usługę wynajmu pojazdu zastępczego przystosowanego do nauki jazdy. 
Pojazdy nowe czyste z instalacją LPG. Usługa bezgotówkowa, brak limitów kilometrów, nie pobierają zaliczek ani kaucji zwrotnych. Auto podstawione i odebrane przez przedstawiciela firmy. Zapewniają kompleksową obsługę prawną przy likwidacji szkód komunikacyjnych.
Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i profesjonalnemu doradztwu usługa została zrealizowana sprawnie i szybko, a czas w biznesie to sprawa kluczowa.

Warunki współpracy

Jeśli prowadzisz ośrodek szkolenia – masz własną flotę – czy korzystasz z usług podwykonawców – skorzystaj z Naszej oferty. Auto zastępcze przystosowane do nauki jazdy otrzymasz od Nas bezpłatnie na cały okres naprawy pojazdu !

Więcej…

Obszar działania

Działamy na obszarze całego kraju, 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Usługa podstawienia jak i odbioru pojazdu zastępczego jest całkowicie bezpłatna. Nie trać czasu, ani pieniędzy – skorzystaj z Naszej floty pracującej dla Ciebie...

Więcej…

Cennik

Oferta dotyczy pojazdów segmentu B przystosowanych do nauki jazdy. Nie wymagamy kaucji za pojazd. Samochody wynajęte w L-rent.pl nie są ograniczone dobowym limitem kilometrów.

Więcej…