O firmie

Świadczymy usługi w zakresie wynajmu pojazdów specjalistycznych - przystosowanych do nauki jazdy na czas naprawy z OC sprawcy kolizji.
Szeroka oferta modelowa aut przystosowanych pozwala nam na utrzymanie jednolitego standardu w stosunku do aut użytkowanych przez ośrodki szkolenia kierowców na terenie całego kraju. Młody, dynamiczny i zaangażowany zespół dba o terminową realizację zleceń w zakresie czasu i miejsca zamówionej usługi, co przy ogólnokrajowym zasięgu działania firmy stawia Nas wśród liderów wyspecjalizowanych wypożyczalni.

Jeśli prowadzisz ośrodek szkolenia – masz własną flotę – czy korzystasz z usług podwykonawców – skorzystaj z Naszej oferty. Auto zastępcze przystosowane do nauki jazdy otrzymasz od Nas bezpłatnie na cały okres naprawy pojazdu. Nie trać czasu, ani pieniędzy – skorzystaj z Naszej floty pracującej dla Ciebie zupełnie bezpłatnie. Oddaj auto do zaprzyjaźnionego warsztatu lub skorzystaj z usług Naszych partnerów, aby już z pod drzwi serwisu odjechać Naszym samochodem.

Na życzenie zapewniamy:

  • Lawetę na miejsce zdarzenia
  • Samochód zastępczy przystosowany do Nauki Jazdy
  • Naprawę w sieci warsztatów partnerskich
  • Obsługę prawną szkód komunikacyjnych
  • Dochodzenie odszkodowania przed sądem

Kwalifikacje

Firma L-rent.pl to dobrze zgrany zespół fachowców z różnych dziedzin. Należą do nas logistycy dbający o terminową realizację zleceń w zakresie czasu i miejsca zamówionej usługi. Kancelaria prawna specjalizująca się w likwidacji szkód komunikacyjnych, odszkodowaniach i przepisach prawa ubezpieczeniowego. Sprawdzone warsztaty partnerskie wyspecjalizowane w naprawach blacharsko lakierniczych i przedstawiciele z wieloletnim doświadczeniem w branży wydawniczej współpracujący z ośrodkami szkolenia kierowców w zakresie zaopatrzenia w materiały szkoleniowe dla OSK.

Leasing pojazdów

Leasing pojazdów

Leasing pojazdów nowych i używanych

Sebastian Durka 537 031 700

Obsługa prawna

Obsługa prawna

Obsługa prawna OSK, reprezentowanie podmiotów ( osób poszkodowanych ) przed sądem, odszkodowania komunikacyjne

Michał Łaski 791-603-300

Zostań partnerem

Zostań partnerem

Zapraszamy do współpracy firmy świadczące usługi w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych. Zapewnij kompleksową usługę swojemu Klientowi – zamów dla Niego auto zastępcze przystosowane do nauki jazdy na czas naprawy pojazdu z OC sprawcy.

Warunki współpracy

Jeśli prowadzisz ośrodek szkolenia – masz własną flotę – czy korzystasz z usług podwykonawców – skorzystaj z Naszej oferty. Auto zastępcze przystosowane do nauki jazdy otrzymasz od Nas bezpłatnie na cały okres naprawy pojazdu !

Więcej…

Obszar działania

Działamy na obszarze całego kraju, 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Usługa podstawienia jak i odbioru pojazdu zastępczego jest całkowicie bezpłatna. Nie trać czasu, ani pieniędzy – skorzystaj z Naszej floty pracującej dla Ciebie...

Więcej…

Cennik

Oferta dotyczy pojazdów segmentu B przystosowanych do nauki jazdy. Nie wymagamy kaucji za pojazd. Samochody wynajęte w L-rent.pl nie są ograniczone dobowym limitem kilometrów.

Więcej…